Amúgy én a Dallas mozifilmet várom, bizonyára nagyot fog szólni jövőre a 80-as évek egyik vezető tv-sorozatának moziverziója is, melynek eredetije hazánkban is sokunkat a képernyő elé szegezett. A Szupercsapat (The A-Team) szeptember 14.-e óta forog és várhatóan decemberben végeznek, június 11.-én vagy nem sokkal ezután pedig mi is megnézhetjük a közeli multiplexek egyikében. Első körben nézzük meg az első hivatalos képet és egy lesifotót a forgatásról... vagy megfordítva.


